Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Anita Muçaj e kërkon nga kryeministri Ramush Haradinaj edhe rrogën e trembëdhjetë!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Anita Muçaj e kërkon nga kryeministri Ramush Haradinaj edhe rrogën e trembëdhjetë!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Anita Muçaj e kërkon nga kryeministri Ramush Haradinaj edhe rrogën e trembëdhjetë!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 3,082 shikime
 • 3,082 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anita Haradinaj ka treguar se ndihet mirë si gruaja e kryeministrit të Kosovës, fal punës së mirë që po e bën ai për vendin.

Kategoritë


0 komente