Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Antikontrabanda kap rreth 1000 kilogramë duhan të përpunuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Antikontrabanda kap rreth 1000 kilogramë duhan të përpunuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Antikontrabanda kap rreth 1000 kilogramë duhan të përpunuar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 758 shikime
 • 758 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zyrtarët doganorë të njësisë së Andikontrabandës,kanë kapur rreth 1000 kilogramë duhan të përpunuar. Duhani është kapur në Kllokot. Aty shihet duhan i përpunuar dhe një makinë për grirjen e duhanit. Është kapur sasi e madhe e ambalazheve për paketimin e duhanit të përpunuar. Rasti shkon si kallëzim penal. Shmangia nga tatimi në këtë rast llogaritet të jetë rreth 8000 euro.

Kategoritë


0 komente