Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Aplikim i hapur për të gjitha klasat e Maj-Qershor!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aplikim i hapur për të gjitha klasat e Maj-Qershor!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aplikim i hapur për të gjitha klasat e Maj-Qershor!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 67 shikime
 • 67 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në fillim të muajit maj do të fillojmë me ciklin e fundit të klasave për këtë sezonë, me aplikimin që është i hapur për të gjitha moshë grupet. Fëmijët deri në 14 vjeç, mund të bëhen pjesë e klasave në Minecraft, Elektronikë, Programim dhe Robotikë, pëmes së cilave loja dhe praktika ju mundëson zhvillimin njerëzor dhe profesionist. Vlen të theksohen gjithashtu dy trajnimet intensive që kanë objektiv rritjen e aftësive praktike dhe punësimin. Nëse je mbi 16 vjeç, regjistrohu tash në trajnimet për Mekanikë me CNC apo edhe në Marketing Digjital & 3D. Apliko tash përmes linkut http://www.bonevet.org/aplikimi/, apo edhe përmes numrit të telefonit 049 187 800 (+383 Viber). #BONEVET #classes #make #inspire

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente