Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Apostolova tregon kohën kur Kosova duhet të aplikojë për anëtarësim në BE
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Apostolova tregon kohën kur Kosova duhet të aplikojë për anëtarësim në BE

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Apostolova tregon kohën kur Kosova duhet të aplikojë për anëtarësim në BE

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 112 shikime
 • 112 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Apostolova tregon kohën kur Kosova duhet të aplikojë për anëtarësim në BE

Kategoritë0 komente