Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Apostolova dhe Delawie në mbështetje të komunitetit LGBTI
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Apostolova dhe Delawie në mbështetje të komunitetit LGBTI

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Apostolova dhe Delawie në mbështetje të komunitetit LGBTI

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9 shikime
 • 9 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Ditën Ndërkombëtare Kundër Homofobisë dhe Transfobisë komuniteti LGBTI ka organizuar një ekspozitë e fotografive “That’s Why”, ku janë pasqyruar komentet negative dhe gjuha e urrejtjes që janë bërë gjatë paradës që është mbajtur në tetor të vitit të kaluar.

Kategoritë


0 komente