Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Apostolova thotë se Kosova ka shumë studentë, Bytyqi bën thirrje për orientim në karrierë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Apostolova thotë se Kosova ka shumë studentë, Bytyqi bën thirrje për orientim në karrierë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Apostolova thotë se Kosova ka shumë studentë, Bytyqi bën thirrje për orientim në karrierë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 189 shikime
 • 189 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Apostolova thotë se Kosova ka shumë studentë, Bytyqi bën thirrje për orientim në karrierë

Kategoritë


0 komente