Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ariana na prezanton me dhomën e vajzës së vogël, kaq bukur e ka dekoruar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ariana na prezanton me dhomën e vajzës së vogël, kaq bukur e ka dekoruar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ariana na prezanton me dhomën e vajzës së vogël, kaq bukur e ka dekoruar

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 15,132 shikime
 • 15,132 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dhoma e Anës së vogël

Kategoritë


0 komente