Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Arben Fetahu zgjidhet kryetari i ri i FBK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arben Fetahu zgjidhet kryetari i ri i FBK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arben Fetahu zgjidhet kryetari i ri i FBK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas shumë tensioneve në Kuvendin e jashtëzakonshëm zgjedhor te Federatës së Basketbollit të Kosovës, Arben Fetahu është zgjedh kryetari i kësaj federate, ndwrsa kudnwrkandidat i tij ishte Artan Rugova.

Kategoritë


0 komente