Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ardiana Gjinolli Ahmeti, bashkëshortja e kryetarit, angazhohet për punë vullnetare në Komunë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ardiana Gjinolli Ahmeti, bashkëshortja e kryetarit, angazhohet për punë vullnetare në Komunë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ardiana Gjinolli Ahmeti, bashkëshortja e kryetarit, angazhohet për punë vullnetare në Komunë

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 595 shikime
 • 595 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente