Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Argjentina Ramosaj&Flori - Ku ishe ti ; Cover by Daorsa
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Argjentina Ramosaj&Flori - Ku ishe ti ; Cover by Daorsa

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Argjentina Ramosaj&Flori - Ku ishe ti ; Cover by Daorsa

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 169 shikime
 • 169 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Original song by: Argjentina Ramosaj&Flori; Follow Daorsa on Facebook: https://www.facebook.com/daorsasopa.singer/ ; Follow Daorsa on Instagram: https://www.instagram.com/daorsasopa/ ; Subscribe on YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCfGUJwo0H1w6quTpKGDBoEQ

Kategoritë