Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ariana publikon Ermalin me Kiden në bazen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ariana publikon Ermalin me Kiden në bazen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ariana publikon Ermalin me Kiden në bazen

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 3,038 shikime
 • 3,038 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çka bën Ariana kur Ermali lahet në bazen me Kiden

Kategoritë0 komente