Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Arifi: Hapja e urës në Mitrovicë, çështje e vendimit politik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arifi: Hapja e urës në Mitrovicë, çështje e vendimit politik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arifi: Hapja e urës në Mitrovicë, çështje e vendimit politik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësuesi i Qeverisë së Kosovës për dialogun me Serbinë, Avni Arifi ka deklaruar se punimet në urën kryesore mbi lumin Ibër në Mitrovicë, kanë përfunduar dhe nuk ka asnjë arsye të mos hapet, por tash është vetëm çështje e vendimit politik.

Kategoritë


0 komente