Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Arkeologu egjiptian Zahi Hawass premton përkrahje për egjiptianet e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arkeologu egjiptian Zahi Hawass premton përkrahje për egjiptianet e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arkeologu egjiptian Zahi Hawass premton përkrahje për egjiptianet e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Arkeolog egjiptian dhe egjiptologu, Zahi Hawass iu ka premtuar komunitetit egjiptian në Kosovë se do të jetë zëri i tyre tek institucionet e shtetit të tyre të origjinës, Egjiptin.

Kategoritë


0 komente