Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Arrestimi dhe lirimi i Dardan Molliqajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arrestimi dhe lirimi i Dardan Molliqajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arrestimi dhe lirimi i Dardan Molliqajt

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 124 shikime
 • 124 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Arrestimi dhe lirimi i Dardan Molliqajt

Pershkrimi: Ishte viti 2015, kur Dardan Molliqaj drejtonte aktivistët e VV-së kundër Policisë për Albin Kurtin. Tash, jashtë VV-së ai do të ballafaqohet me drejtësinë

Kategoritë


0 komente