Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Arsimtari nga Kumanova mëson nxënësit si në kohën e Ismail Qemajlit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arsimtari nga Kumanova mëson nxënësit si në kohën e Ismail Qemajlit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arsimtari nga Kumanova mëson nxënësit si në kohën e Ismail Qemajlit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,722 shikime
 • 2,722 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Arsimtari Ramadan Osmani nga Kumanova, duhet të shërbejë si shembull për gjithë arsimtarët tjerë shqiptarë jo vetëm në Maqedoni, por edhe në Shqipëri, Kosovë, e gjetiu.

Kategoritë


0 komente