Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Artim Jashari u flijua për idealin e lirisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Artim Jashari u flijua për idealin e lirisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Artim Jashari u flijua për idealin e lirisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjithçka mbaron dhe gjithçka ripërtrihet. Gjithçka vdes dhe gjithçka do të rrojë. Artim Jashari dhe heronjtë tonë do të jetojnë për sa kohë jetojnë të gjallët që i kujtojnë.

Kategoritë


0 komente