Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

As dy javë pas aksidentit në Mramor Prokuroria s’e ka raportin e ekspertizës, familjarët duan drejtësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
As dy javë pas aksidentit në Mramor Prokuroria s’e ka raportin e ekspertizës, familjarët duan drejtësi

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

As dy javë pas aksidentit në Mramor Prokuroria s’e ka raportin e ekspertizës, familjarët duan drejtësi

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 736 shikime
 • 736 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente