Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Asnjë investim nuk parashihet në Dragobil deri më 2021, Komuna thotë se fshati i ka të gjitha
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Asnjë investim nuk parashihet në Dragobil deri më 2021, Komuna thotë se fshati i ka të gjitha

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Asnjë investim nuk parashihet në Dragobil deri më 2021, Komuna thotë se fshati i ka të gjitha

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 505 shikime
 • 505 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente