Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Asnjë prokuror s’po e pranon lëndën që shteti ushtroi ndaj Enver Hasanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Asnjë prokuror s’po e pranon lëndën që shteti ushtroi ndaj Enver Hasanit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Asnjë prokuror s’po e pranon lëndën që shteti ushtroi ndaj Enver Hasanit

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 680 shikime
 • 680 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente