Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Atdhetari Ferat Draga ishte shembull i sakrificës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Atdhetari Ferat Draga ishte shembull i sakrificës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Atdhetari Ferat Draga ishte shembull i sakrificës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shumë ngjarje me rëndësi kombëtare e jetike fillimin dhe përfundimin e tyre e kanë pasur pikërisht në Mitrovicë dhe rrethinat e saj, ku protagonistë kanë pasur atdhetarë të shquar, dhe kundërshtarë të përjetshëm të pushtuesve të huaj, siç ishte Ferat Draga.

Kategoritë


0 komente