Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Atmosfera në Prishtinë gjatës finales Real Madrid – Liverpool
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Atmosfera në Prishtinë gjatës finales Real Madrid – Liverpool

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Atmosfera në Prishtinë gjatës finales Real Madrid – Liverpool

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 294 shikime
 • 294 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Atmosfera në Prishtinë gjatës finales Real Madrid – Liverpool

Kategoritë0 komente