Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Atmosfera në stadiumin "Adem Jashari"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Atmosfera në stadiumin "Adem Jashari"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Atmosfera në stadiumin "Adem Jashari"

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 309 shikime
 • 309 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ekipi i “Zeri.info”, ju sjell atmosferën nga stadiumi “Adem Jashari”, në Mitrovicë, ku në ora 18:00 fillon ndeshja ndërmjet Trepçës '89 dhe Vikingurit për Ligën e Kampionëve

Kategoritë


0 komente