Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Autogoli qesharak i portierit të Chelseat kundër Ajaxit.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Autogoli qesharak i portierit të Chelseat kundër Ajaxit.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Autogoli qesharak i portierit të Chelseat kundër Ajaxit.mp4

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 169 shikime
 • 169 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Portieri i Chelseaas shënoi një autogol të çuditshëm

Kategoritë


0 komente