Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Aviokompanitë mashtruese rikthehen në prag të festave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aviokompanitë mashtruese rikthehen në prag të festave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aviokompanitë mashtruese rikthehen në prag të festave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 397 shikime
 • 397 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qindra qytetarë kanë pritur të shtunën në Aeroportin e Prishtinës më shumë se 11 orë pasi që kompania ajrore “Orange 2Fly” nuk ka realizuar fluturimet ashtu siç ka qenë e paraparë me orar. Në vend të kësaj kompanie rreth orës 23:00 fluturimet i ka realizuar po ashtu një kompani tjetër e panjohur, “Ballkan Holidays” e ku në vend të zbritjes në Aeroportin e Dyseldorfit udhëtarët janë dërguar në Aeroportin e Kelnit në Gjermani

Kategoritë


0 komente