Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Avokatja tregon reagimet e vrasësit të gruas dhe vajzës së tij pas dështimit të seancës dëgjimore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Avokatja tregon reagimet e vrasësit të gruas dhe vajzës së tij pas dështimit të seancës dëgjimore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Avokatja tregon reagimet e vrasësit të gruas dhe vajzës së tij pas dështimit të seancës dëgjimore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 574 shikime
 • 574 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Avokatja tregon reagimet e vrasësit të gruas dhe vajzës së tij pas dështimit të seancës dëgjimore

Kategoritë


0 komente