Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Avullohen” 400 mijë euro në Ministrinë e Shëndetësisë e AKPM
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Avullohen” 400 mijë euro në Ministrinë e Shëndetësisë e AKPM

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Avullohen” 400 mijë euro në Ministrinë e Shëndetësisë e AKPM

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 239 shikime
 • 239 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Avullohen” 400 mijë euro në Ministrinë e Shëndetësisë e AKPM

Kategoritë


0 komente