Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Azemi: Fajtor kryesor qeverisa e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Azemi: Fajtor kryesor qeverisa e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Azemi: Fajtor kryesor qeverisa e Kosovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sindikata se Pavarur e Sektorit Privat të Kosovës së bashku me përfaqësuesit e punëtorëve teknik të gjashtë shkollave të komunës së Prishtinës kanë marrë vendim që të vazhdojnë grevën deri në marrjen e pagave të tyre.

Kategoritë


0 komente