Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Azemi: Gjendje e tmerrshme e punëtorëve në sektorin privat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Azemi: Gjendje e tmerrshme e punëtorëve në sektorin privat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Azemi: Gjendje e tmerrshme e punëtorëve në sektorin privat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjendja e punëtorëve në sektorin privat të Kosovës, është e tmerrshme dhe shumë e rëndë. Kështu tha kryetari i Sindikatës së Pavarur të Sektorit Privat të Kosovës Jusuf Azemi, në një konferencë për media, ku ka folur për gjendjen e punëtorisë në këtë sektor.

Kategoritë


0 komente