Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bajrami: Ngritja e të bërit biznes në Kosovë, rezultat i qeverisjes së LDK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bajrami: Ngritja e të bërit biznes në Kosovë, rezultat i qeverisjes së LDK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bajrami: Ngritja e të bërit biznes në Kosovë, rezultat i qeverisjes së LDK-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami ka deklaruar se ngritja e Kosovës në pozitën e 40 për të bërit biznes nga Banka Botërore është rezultat i qeverisjes së tyre.

Kategoritë


0 komente