Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Balosh ama fjalën. Le të shkon në rrotë të samës – Xhavit Haliti vs Arben Gashi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Balosh ama fjalën. Le të shkon në rrotë të samës – Xhavit Haliti vs Arben Gashi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Balosh ama fjalën. Le të shkon në rrotë të samës – Xhavit Haliti vs Arben Gashi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 191 shikime
 • 191 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Balosh ama fjalën. Le të shkon në rrotë të samës – Kështu ndodhi përplasja mes Xhavit Halitit dhe Arben Gashit

Kategoritë


0 komente