Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Banesa e katërt e dyshimtë e Milaim Zekës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Banesa e katërt e dyshimtë e Milaim Zekës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Banesa e katërt e dyshimtë e Milaim Zekës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas sekuestrimit të tri banesave, deputeti Milaim Zeka dyshohet se përvetësoi një tjetër banesë pa paguar asnjë cent pronarit i cili e ka paditur.

Kategoritë0 komente