Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Banorët e Çikatovës të detyruar të shpërngulen për shkak të deponisë së “Ferronikelit”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Banorët e Çikatovës të detyruar të shpërngulen për shkak të deponisë së “Ferronikelit”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Banorët e Çikatovës të detyruar të shpërngulen për shkak të deponisë së “Ferronikelit”

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 139 shikime
 • 139 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente