Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Baraku-Xhema: Shpendi ma vodhi idenë për pastrimin e ajrit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Baraku-Xhema: Shpendi ma vodhi idenë për pastrimin e ajrit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Baraku-Xhema: Shpendi ma vodhi idenë për pastrimin e ajrit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 661 shikime
 • 661 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ka më shumë se dy vjet që Vesa Baraku-Xhema nga Prishtina ka kërkuar takim me kryetarin aktual të Komunës së Prishtinës Shpend Ahmetin, por ky i fundit nuk ka gjetur kohë. Në pamundësi të takimit Baraku-Xhema përmes postës elektronike Ahmetit ia ka propozuar idenë për vendosjen e drunjve të mençur për ta pastruar ajrin në Prishtinë. Por, pas gati dy vjetësh kryetari Ahmeti idenë e saj e ka prezantuar si projekt të Komunës së Prishtinës

Kategoritë


0 komente