Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Baraliu: Qeveria mund të funksionojë edhe pa Listën Serbe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Baraliu: Qeveria mund të funksionojë edhe pa Listën Serbe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Baraliu: Qeveria mund të funksionojë edhe pa Listën Serbe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dalja e Listës Serbe nga Qeveria, nuk mund të shkaktojë zgjedhje të reja, nëse partitë politike shqiptare unifikohen dhe bëjnë një marrëveshje për të bërë një Qeveri të unitetit.

Kategoritë


0 komente