Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bashkatdhetarët po plaçkiten për mungesë të Kartonit të Gjelbër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bashkatdhetarët po plaçkiten për mungesë të Kartonit të Gjelbër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bashkatdhetarët po plaçkiten për mungesë të Kartonit të Gjelbër

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Komisionin për Buxhet dhe Financa sot ka raportuar edhe ushtruesi i detyrës së Guvernatorit të Bankës Qendrore të Kosovës Fehmi Mehmeti për raportin e punës së vitit 2016, ku ka vlerësuar se sektori bankar ka qenë mirë i kapitalizuar dhe vazhdon të jetë një sektor i shëndoshë.

Kategoritë


0 komente