Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bashkimi i pikave kufitare Kosovë-Shqipëri nxit reagime të shumta në Serbi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bashkimi i pikave kufitare Kosovë-Shqipëri nxit reagime të shumta në Serbi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bashkimi i pikave kufitare Kosovë-Shqipëri nxit reagime të shumta në Serbi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,174 shikime
 • 1,174 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente