Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Bashkimi i Qytetit” të Ferizajt afër realizimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Bashkimi i Qytetit” të Ferizajt afër realizimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Bashkimi i Qytetit” të Ferizajt afër realizimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 65 shikime
 • 65 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Brenda muajit maj do të përfundoj plani detal për projektin e “Bashkimit të Qytetit” në komunën e Ferizajt, që më pastaj të filloj procesi i tenderimit që do t’i hap rrugë edhe fillimit të realizimit të këtij projekti.

Kategoritë


0 komente