Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bau Academy përmes trajnimeve 3-mujore po përgatit të rinjtë për tregun e punës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bau Academy përmes trajnimeve 3-mujore po përgatit të rinjtë për tregun e punës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bau Academy përmes trajnimeve 3-mujore po përgatit të rinjtë për tregun e punës

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 8 shikime
 • 8 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bau Academy përmes trajnimeve 3-mujore po përgatit të rinjtë për tregun e punës

Kategoritë


0 komente