Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
BE mbështet me projekt Shërbimin Korrektues në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BE mbështet me projekt Shërbimin Korrektues në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BE mbështet me projekt Shërbimin Korrektues në Kosovë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qendrat e paraburgimit në Evropë dhe në Kosovë përballen me sfida të ndryshme siç janë mbipopullimi,dhuna dhe radikalizmi.

Kategoritë


0 komente