Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bebe Rexha nuk i harron rrënjët, ‘ndez’ Çikagon me këngë shqipe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bebe Rexha nuk i harron rrënjët, ‘ndez’ Çikagon me këngë shqipe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bebe Rexha nuk i harron rrënjët, ‘ndez’ Çikagon me këngë shqipe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,898 shikime
 • 1,898 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bebe Rexha

Kategoritë


0 komente