Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bechtel – Enka mund ta dërgojë çështjen në arbitrazh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bechtel – Enka mund ta dërgojë çështjen në arbitrazh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bechtel – Enka mund ta dërgojë çështjen në arbitrazh

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka raportuar sot para komisionit për Zhvillim Ekonomik, Industri, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal ku ka shpjeguar për mospërmbushjen e detyrimeve të Qeverisë ndaj kontraktorit “Bechtel&Enka;” për autostradën “Arbën Xhaferi”.

Kategoritë


0 komente