Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Shtatorja e Beg Rizajt e ngritur me zhurmë kritikohet edhe nga Shoqëria civile në Deçan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shtatorja e Beg Rizajt e ngritur me zhurmë kritikohet edhe nga Shoqëria civile në Deçan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shtatorja e Beg Rizajt e ngritur me zhurmë kritikohet edhe nga Shoqëria civile në Deçan

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 2,610 shikime
 • 2,610 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shtatorja e Beg Rizajt e ngritur me zhurmë kritikohet edhe nga Shoqëria civile në Deçan

Kategoritë0 komente