Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Begaj: Malisheva është liruar nga presionet politike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Begaj: Malisheva është liruar nga presionet politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Begaj: Malisheva është liruar nga presionet politike

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari aktual dhe kandidati i Nismës për kryetar të Malishevës, Ragip Begaj, thotë se në mandatin e kaluar ka liruar komunën dhe qytetarët nga presionet politike, e këtë premton ta vazhdoj edhe nëse merr mandatin e dytë në krye të kësaj komune.

Kategoritë


0 komente