Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Kërkohet dorëheqja e Pacollit për gjuhë seksiste dhe raciste
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Kërkohet dorëheqja e Pacollit për gjuhë seksiste dhe raciste

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Kërkohet dorëheqja e Pacollit për gjuhë seksiste dhe raciste

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 8 shikime
 • 8 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Kërkohet dorëheqja e Pacollit për gjuhë seksiste dhe raciste

Kategoritë0 komente