Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bekim Jashari: Debati për ditëlindjen e Adem Jasharit për të zhvendosur vëmendjen nga tema e listave të veteranëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bekim Jashari: Debati për ditëlindjen e Adem Jasharit për të zhvendosur vëmendjen nga tema e listave të veteranëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bekim Jashari: Debati për ditëlindjen e Adem Jasharit për të zhvendosur vëmendjen nga tema e listave të veteranëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 402 shikime
 • 402 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bekim Jashari: Debati për ditëlindjen e Adem Jasharit për të zhvendosur vëmendjen nga tema e listave të veteranëve

Kategoritë


0 komente