Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Beqaj: Shumica e emrave për ministra nuk kanë eksperiencë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Beqaj: Shumica e emrave për ministra nuk kanë eksperiencë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Beqaj: Shumica e emrave për ministra nuk kanë eksperiencë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Analisti politik, Behlul Beqaj ka deklaruar se pamundësia për formimin e Qeverisë pa vendimin e Beogradit do të thotë se Serbia politikish është kthyer në Kosovë dhe se Lista Serbe do ta votojë Qeverinë e Haradinajt vetëm nëse bien në ujdi për Asociacionin e komunave me shumicë serbe.

Kategoritë


0 komente