Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Berisha: Nuk shoh rrezik për humbje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Berisha: Nuk shoh rrezik për humbje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Berisha: Nuk shoh rrezik për humbje

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe pse Lidhja Demokratike e Kosovës ka dal e dyta në zgjedhjet e përgjithshme në komunën e Fushë-Kosovës, kryetari i tanishëm nga radhët e kësaj partie, Burim Berisha nuk e sheh si problem kur është fjala për zgjedhjet lokale, ku edhe ka vendosur të ri kandidoj për të tretën herë.

Kategoritë


0 komente