Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Berisha premton ngrohje qendrore, palestër sportive e trotuare me ndriçim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Berisha premton ngrohje qendrore, palestër sportive e trotuare me ndriçim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Berisha premton ngrohje qendrore, palestër sportive e trotuare me ndriçim

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka mbajt tubim zgjedhor në Fushë Kosovë, ku kandidati për kryetar të kësaj komune, Burim Berisha ka shpalosë programin qeverisës për katër vitet e ardhshme.

Kategoritë


0 komente