Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Berisha tregon për një ngjarje qesharake që i ndodhi në aeroplan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Berisha tregon për një ngjarje qesharake që i ndodhi në aeroplan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Berisha tregon për një ngjarje qesharake që i ndodhi në aeroplan

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 288 shikime
 • 288 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Berisha tregon për një ngjarje qesharake që i ndodhi në aeroplan

Kategoritë


0 komente