Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Berisha: Vota për PSDHK-në është votë për identitetin evropian të shqiptarëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Berisha: Vota për PSDHK-në është votë për identitetin evropian të shqiptarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Berisha: Vota për PSDHK-në është votë për identitetin evropian të shqiptarëve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Partia Shqiptare Demokristiane e Kosovës (PSHDK), sot në Klinë ka përmbyllur fushatën zgjedhore, ku kryetari kësaj partie, Ukë Berisha tha se angazhimi në politikë për të ishte një mision, ndërsa PSHDK-në e quajti identitetin evropian të shqiptarëve.

Kategoritë


0 komente